Müdürlük

 

Müdür Öğr. Gör. Rıza  Gürler AKGÜN
Müdür Yardımcısı 
Yrd.Doç.Dr. Belis GÜLAY ŞAHİN
Müdür Yardımcısı  Öğr.Gör. Diğdem ENEREM
MYO Sekreteri Özgür Toraman

Bölüm Başkanları

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Yrd.Doç.Dr. Engin OĞUZAY
Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Öğr.Gör. Özlem İLKER
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Yrd.Doç.Dr. Aslı ÖZTOPÇU
Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Öğr.Gör. Aytuğ AYDIN
Hukuk Bölümü Öğr.Gör. Ahmet Emre YÜKSEL
Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Öğr.Gör. Mehmet İsmail BAŞOĞLU
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Öğr.Gör. Esra ÇELENK
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Öğr.Gör. Mustafa KÖSEM
Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğr.Gör. Çağdaş TURAN
Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Öğr.Gör. Nuran KARAAĞAOĞLU
Tasarım Bölümü Öğr.Gör. Hatice BOYACIOĞLU
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Prof.Dr. Baransel SAYGI
Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Öğr.Gör. Gülay HACIOĞLU

Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu

 Öğr. Gör. Rıza Gürler AKGÜN   (Başkan / Müdür)
Yrd. Doç. Dr. Belis GÜLAY ŞAHİN (Üye/ Müdür Yardımcısı)
Öğr. Gör. Diğdem ENEREM (Üye / Müdür Yardımcısı)
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Mithat KİZİROĞLU (Üye )
Yrd. Doç. Dr. Engin OĞUZAY (Üye /Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı)

 

Meslek Yüksekokulu Kurulu

Öğr.Gör. Rıza Gürler AKGÜN   (Başkan / Müdür)
Yrd. Doç. Dr. Belis GÜLAY ŞAHİN (Üye / Müdür Yardımcısı)
Öğr. Gör. Diğdem ENEREM (Üye / Müdür Yardımcısı)
Yrd. Doç. Dr. Aslı ÖZTOPÇU (Üye / Finans- Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı)
Yrd.Doç.Dr. Engin OĞUZAY (Üye / Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Başkanı)
Öğr. Gör. Özlem İLKER        (Üye / Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı)
Öğr. Gör. Nuran KARAAĞAOĞLU (Üye /Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı)
Öğr. Gör. Çağdaş TURAN (Üye / Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı)
Öğr. Gör. Ahmet Emre YÜKSEL (Üye / Hukuk Bölüm Başkanı)
Öğr. Gör. Aytuğ AYDIN (Üye / Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı)
Prof. Dr. Baransel SAYGI (Üye / Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı)
Öğr. Gör. Hatice BOYACIOĞLU (Üye / Tasarım Bölümü Başkanı)
Öğr.Gör. Mehmet İsmail BAŞOĞLU (Üye / Mimarlık ve Şehir Planlama Bölüm Başkanı)
Öğr.Gör. Mustafa KÖSEM (Üye / Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı)
Öğr.Gör. Gülay HACIOĞLU (Üye / Ulaştırma Hizmetleri Bölüm Başkanı)
Öğr.Gör. Esra ÇELENK (Üye / Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı)

Eğitim Komisyonu

Öğr. Gör. Rıza Gürler AKGÜN      ( Başkan / Müdür)
Öğr.Gör.Diğdem ENEREM ( Üye / Müdür Yardımcısı)
Öğr. Gör. Esra ÇELENK (Üye / Eğitim Koordinatörü / Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı)