Öğrenci Kulüpleri

1. LOJİSTİK KULÜBÜ

Kulüp Başkanı : Gamze Oylum

Kulüp Başkan Yardımcısı : Güler Turan

Kurucu Üyeler : Gamze Oylum, Nurbanu Canmemiş, Aslıhan Özen, Alican Akpolat, Durukan Dağlı (Araştırma Grubu), Güler Turan, Hülya Karagören, Mehmet Vehbi Doğrul, Şifa Çiçek, Görkem Sürekli (Dış İlişkiler Komitesi)

Diğer Üyeler : Ali Oğuzhan Polat, Hakan Kurtuluş, Ufuk Hatipoğlu, Salih Yalçın, Özgün Kutay Metin, Dilek Doğan, Ahmet Karağaç, Gürkan Yıldırım, Atike Hazal Özüm, Nilay Gök

Kulüp Danışmanı : Öğr. Gör. Ahmet Mithat Kiziroğlu

 

2. FOTOĞRAFÇILIK ve SİNEMA KULÜBÜ

Kulüp Başkanı : Pınar Yeşilova

Kulüp Başkan Yardımcıları : Merve Akduruk ve Çilem Kıbaş

Kurucu Üyeler : Pınar Yeşilova, Merve Akduruk, Çilem Kıbaş, Büşra Öztürk, Elif İlhan, Özkan Akarsu, Canan Yüksel, Nesteren Saral, Alperen Usta, Deniz Duygu Bilgen

Diğer Üyeler : Mehmet Arslantaş, Sevgi Güney, Onur Öğden, Adnan Ağaç, Naşide Duman, Hakan Küçük, Pınar Sarıkaya, Umut Barlas, Kübra Ekşioğlu, Tugay Erat, Onur Tozan, Enes Aktemur, Şafak Akdiş, Cansu Çuhadar, Oğuz Özcan, Koray Albayrak, Uğur Kantekin, Ali Tekvur

Kulüp Danışmanı : Öğr. Gör. Aytuğ Aydın

 

3. MÜZİK KULÜBÜ

Kulüp Başkanı : Ufuk Akay

Kulüp Başkan Yardımcısı : Burcu Sogök

Kurucu Üyeler : Ufuk Akay, Burcu Sogök, Serkan Çamaltı, Yasemen Okçu, Koray Albayrak, Merve Dicle Karaboran, Pınar Yeşilova, Pınar Sarıkaya, Mehveş Özpolat, Aslı Başat

Diğer Üyeler : Kübra Türkan, Erdem Bağlar, Eda Yayla, Seda Kaloğlu, Kutlayhan Deniz, Oğuz Özcan

Kulüp Danışmanı : Öğr. Gör. Çağdaş Turan

 

4. GELİŞİMCİLER GELİŞİYOR KULÜBÜ

Kulüp Başkanı : Tuğba Eken

Kulüp Başkan Yardımcısı : Ezine Demirtaş

Kurucu Üyeler : Tuğba Eken, Ezine Demirtaş, Aydan Erdoğan, Tuba Korkut, Hatice Semiz, Yıldız Kurt, Melike Çeşmeci, Dilara Yıldız, Elif Şinal, Sema Doğru

Kulüp Danışmanları : Öğr. Gör. Demet P. Süslü ve Dr. Hasret Nuhoğlu

 

5. TİYATRO KULÜBÜ

Kulüp Başkanı : Ali Kadir Güneysu

Kulüp Başkan Yardımcısı : Alican Akpolat

Kurucu Üyeler : Ali Kadir Güneysu, Alican Akpolat, Ufuk Akay, Dilara Yıldız, Duygu Hasmaden, Burcu Sögök, Koray Albayrak, Vehbi Doğrul, Görkem Sürekli, Oğuz Özcan, Aslı Başat, Kübra Türkan, Pınar Ataş, Kadir Kayabaşı, Burhan Yıldırım, Uğur Kantekin, Eda Yayla, Yasemen Okçu, Aysu Meral, Pınar Yılmaz, Berna İzgin, Gökhan Akkaş

Kulüp Danışmanı : Yrd. Doç. Dr. Gürdal Ülger

 

6. TURİZM ve GEZİ KULÜBÜ

Kulüp Başkanı : Ömürcan Özer

Kulüp Başkan Yardımcısı : Cavit Öztürk ve Barış Orhon

Kurucu Üyeler : Ömürcan Özer, Cavit Öztürk, Barış Orhon, Senem Ünlü, Nafihan Gizem Aykan, Ezgi Cansu Arslan, Gizem Ülgün, Gürkan Erdil, Can Abbasoğlu, Baha Atasoy, Ebru Gözal

Kulüp Danışmanı : Öğr. Gör. Çağdaş Turan