İletişim

İletişim Bilgileri:

Adres: Marmara Eğitim Köyü Meslek Yüksekokulu Binası 34857 Maltepe/İstanbul

Tel: +90 (216) 626 10 50 / 2281
Faks: +90 (216) 626 11 58
e-posta: [email protected]

Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

Kullanıcı İsmi

İletişim Bilgileri

 

Yrd. Doç. Dr. Hikmet TOSYALI

Müdür

Dahili No: 2280

E-Posta: [email protected]

 

Yrd. Doç. Dr. Belis GÜLAY 

Müdür Yardımcısı

Dahili No: 2285

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Diğdem ENEREM

Müdür Yardımcısı 

Dahili No: 2294

E-Posta: [email protected]

 

Özgür TORAMAN

Meslek Yüksekokulu Sekreteri

Dahili No: 2281

E-Posta: [email protected]

 

• BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ  

 BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI

Yrd. Doç. Dr. Engin OĞUZAY

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2653

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Abdülkadir ERDEM 

Dahili No: 2653

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Özlem ÖNCEL GÜNEŞ

(Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı)

Dahili No: 2594

E-Posta: [email protected]

   

 

• ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

Yrd. Doç. Dr. Demet PEKŞEN SÜSLÜ

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2286

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Özlem İLKER 

Dahili No: 2286

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Diğdem ENEREM

Dahili No: 2294

E-Posta: [email protected]

• FİNANS-BANKACILIK ve SİGORTACILIK BÖLÜMÜ

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI 

Yrd. Doç. Dr. Ahmet M. KİRİZOĞLU

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2283

E-Posta: [email protected]

 

Yrd. Doç. Dr. Aslı ÖZTOPÇU

Dahili No: 2286

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Gülender ÖZAKGÜN

Dahili No: 2283

E-Posta: [email protected]

 

•PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI

Öğr. Gör. Nuran KARAAĞAOĞLU 

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2282

E-Posta: [email protected]

 

Yrd. Doç. Dr. Meltem ÇİÇEK

Dahili No: 2282

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Ömer BAYRAKTAROĞLU 

Dahili No: 2290

E-Posta: [email protected]

 

• OTEL, LOKANTA ve İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

Öğr. Gör. Çağdaş TURAN 

(Bölüm Başkanı – Program Yürütücüsü)

Dahili No: 2290

E-Posta:[email protected]

 

Öğr. Gör. İsmail UZUT

Dahili No: 2290

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Gülsüm DEMİR KAYA

Dahili No: 2290

E-Posta: [email protected]

•HUKUK BÖLÜMÜ

 ADALET PROGRAMI

Öğr. Gör. Ahmet Emre YÜKSEL 

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2291

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Seden DÜRÜSTKAN 

Dahili No: 2291

E-Posta: [email protected]

 

• TIBBİ HİZMETLER ve TEKNİKLER BÖLÜMÜ

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

 

Prof. Dr. Baransel SAYGI

(Program Yürütücüsü)

Dahili No: 2289

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Gizem KUBAT 

(Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2289

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Özen İNAM 

Dahili No: 2289

E-Posta:[email protected]

 

 


TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ PROGRAMI 

 

Öğr. Gör. Dr. Meral ÇAKAR

(Vekaleten Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2284

E-Posta: [email protected]

 

Prof. Dr. Levent ÇELİK

Dahili No: 2289

E-Posta: [email protected]

 

Doç. Dr. M. Nuri TASALI 

Dahili No: 2289

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Dr. Kemal Fırat OĞUZ

Dahili No:

E-Posta:

• GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER ve MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜMÜ 

RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMI

Öğr. Gör. Mustafa Kamil GERÇEKER

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2641

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Aytuğ AYDIN 

Dahili No: 2641

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. İrem ÇOBAN

Dahili No: 2641

E-Posta: [email protected]

Öğr. Gör. Halil ERGİN

Dahili No: 2641

E-Posta: [email protected]

 

• TASARIM BÖLÜMÜ 

MODA TASARIM PROGRAMI

Öğr. Gör. Hatice BOYACIOĞLU

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı )

Dahili No: 2048

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Yelda KUBUR 

Dahili No: 2049

E-Posta:[email protected]

 

Öğr. Gör. Dilay  KOÇOĞULLARI

Dahili No: 2049

E-Posta: [email protected]

 

• MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ

MİMARİ RESTORASYON PROGRAMI

Öğr. Gör. Rıza Gürler AKGÜN 

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Mehmet İsmail BAŞOĞLU

Dahili No: 

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Ferah ÖZMEN 

Dahili No: 2290

E-Posta: [email protected]


• MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI

Öğr. Gör. Mustafa KÖSEM

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2291

E-Posta: [email protected]r

 

Öğr. Gör. Dr. Meral ÇAKAR 

Dahili No: 2284

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Ali Kemal EYÜBOĞLU

Dahili No: 2291

E-Posta: [email protected]


• ULAŞTIRMA HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ PROGRAMI

Öğr. Gör. Gülay HACIOĞLU 

(Program Yürütücüsü ve Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2287

E-Posta:[email protected]

 

Yrd. Doç. Dr. Belis GÜLAY

Dahili No: 2285

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Aybike ZORLU

Dahili No: 2284

E-Posta: [email protected]

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

   

Öğr. Gör. Özlem ÇAPAN ÖZEREN

(Bölüm Başkanı)

Dahili No: 2289

E-Posta: [email protected]

 

Yrd. Doç. Dr. Muhittin Hasan UNCULAR  

Dahili No: 2289

E-Posta:[email protected]

 

Öğr. Gör. Levent KAYA  

Dahili No: 2289

E-Posta: [email protected]


• MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

UÇAK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

Öğr. Gör. Esra ÇELENK

(Program Yürütücüsü - Bölüm Başkanı)

Dahili No:2284 

E-Posta: [email protected]

 

Yrd. Doç. Dr. Şener ODABAŞOĞLU  

Dahili No: 2289

E-Posta: [email protected]

 

Öğr. Gör. Benan ÖZTÜRK

Dahili No: 2284

E-Posta: [email protected]