Akademik Danışmanlar

 

MESLEK YÜKSEKOKULU

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

ÖĞRENCİ DANIŞMAN LİSTESİ

 

 

• BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ  

 BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI

  Yrd.Doç.Dr. Engin OĞUZAY  / I. Sınıf Öğrenci Danışmanı

  Öğr.Gör.A.Kadir ERDEM / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

Öğr.Gör. Diğdem ENEREM / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. Özlem İLKER / II. Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• FİNANS-BANKACILIK ve SİGORTACILIK BÖLÜMÜ

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI

Öğr. Gör. Gülender ÖZAKGÜN / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Yrd. Doç. Dr. Ahmet Mithat KİZİROĞLU / II. Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

•PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI

Öğr. Gör. Ömer BAYRAKTAROĞLU / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. Nuran KARAAĞAOĞLU/ II. Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

•OTEL, LOKANTA ve İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

Öğr.Gör. Çağdaş TURAN / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. İsmail UZUT  / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

•HUKUK BÖLÜMÜ

 ADALET PROGRAMI

Öğr.Gör.  Seden DÜRÜSTKAN  / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. Ahmet Emre YÜKSEL / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• TIBBİ HİZMETLER ve TEKNİKLER BÖLÜMÜ

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ PROGRAMI 

Öğr. Gör. Gizem KUBAT / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr. Gör. Dr. Meral BAYRAKTAR ÇAKAR  / II. Sınıf Öğrenci Danışmanı

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

Öğr. Gör. Gizem KUBAT

 

• GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER ve MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜMÜ 

RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMI

Öğr.Gör. Halil ERGİN  / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. İrem ÇOBAN /  II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• TASARIM BÖLÜMÜ 

MODA TASARIM PROGRAMI

Öğr.Gör. Yelda KUBUR /  I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. Hatice BOYACIOĞLU / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ

MİMARİ RESTORASYON PROGRAMI

Öğr.Gör. Ferah ÖZMEN   / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.  İsmail BAŞOĞLU  / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI

Öğr.Gör.  Ali Kemal EYÜBOĞLU / I. Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. Mustafa KÖSEM / II. Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• ULAŞTIRMA HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ PROGRAMI

Öğr.Gör. Gülay HACIOĞLU / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. Gülay HACIOĞLU / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

Öğr. Gör. Levent KAYA /  I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr. Gör. Özlem ÇAPAN ÖZEREN  / II. Sınıf Öğrenci Danışmanı


• MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

UÇAK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

Yrd. Doç. Dr. Şener ODABAŞIOĞLU   / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.  Benan ÖZTÜRK / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı