2016-2017 BAHAR EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI MYO PROGRAMLARI ÖĞRENCİ DANIŞMAN LİSTESİ

Meslek Yüksekokulu

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı

ÖĞRENCİ DANIŞMAN LİSTESİ

 

• BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ  

  BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI

  Öğr.Gör.A.Kadir ERDEM / I. Sınıf Öğrenci Danışmanı

  Yrd.Doç.Dr. Engin OĞUZAY  / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

  ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

   Öğr.Gör.Özlem AĞCA / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

  Öğr.Gör.Demet PEKŞEN SÜSLÜ / II. Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• FİNANS-BANKACILIK ve SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖZKAN

  BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI

 Yrd. Doç. Dr. Ahmet Mithat KİZİROĞLU /I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 Öğr.Gör.Aslı ÖZTOPÇU  / II. Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER ve MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜMÜ  

RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMI

Öğr.Gör. Aytuğ AYDIN  / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.M.Kamil GERÇEKER   / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• HUKUK BÖLÜMÜ

 ADALET PROGRAMI

Öğr.Gör.  Öğr.Gör.Gözde ZEYTİN/ I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.Ahmet Emre YÜKSEL / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ

MİMARİ RESTORASYON PROGRAMI

Öğr.Gör. İsmail BAŞOĞLU    / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.Rıza Gürler AKGÜN /II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

 

• MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

UÇAK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

Öğr.Gör. Soner BALOĞLU  / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör. Esra ÇELENK / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

 

• MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI

Öğr.Gör. Ali Kemal EYÜBOĞLU  / I Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.Mustafa KÖSEM  / II Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

 

• OTEL, LOKANTA ve İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

Öğr.Gör.Gülsüm DEMİR/ I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.Çağdaş TURAN  / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI

 Öğr.Gör. Ömer BAYRAKTAROĞLU / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 Öğr.Gör.Nuran KARAAĞAOĞLU / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• TASARIM BÖLÜMÜ  

MODA TASARIM PROGRAMI

Öğr.Gör.Hatice BOYACIOĞLU / I. ve  II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• TIBBİ HİZMETLER ve TEKNİKLER BÖLÜMÜ

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ PROGRAMI 

Öğr. Gör. Levent KAYA /  I. Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr. Gör. Gizem KUBAT  /  II.  Sınıf Öğrenci Danışmanı

 

• ULAŞTIRMA HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ PROGRAMI

Öğr.Gör. Aybike ZORLU / I.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Öğr.Gör.Gülay HACIOĞLU / II.Sınıf Öğrenci Danışmanı

Tags