BLM 襤LE 襤LG襤L襤 B襤LG襤LER

Turizm ve Otel 襤letmecilii Program覺 Türkiye ve dünya turizm sektörü için gerekli bilgi, beceri, tecrübe ve i kültürüne sahip olan ve bu balamda sektörün gereksinim duyduu ve arad覺覺 orta ve üst kademe yöneticiler  yetitirmeyi amaçlamaktad覺r. Turizm ve Otel 襤letmecilii Program覺nda yürütülen ön lisans eitimi, istee bal覺 襤ngilizce haz覺rl覺k s覺n覺f覺 d覺覺nda 2 y覺ld覺r. Bölümümüzün içerikleri 襤KMEP (襤nsan Kaynaklar覺n覺n Mesleki Eitim Yoluyla Gelitirilmesi Projesi)’in oluturduu içerikler göz önünde bulundurularak haz覺rlanm覺t覺r.

M襤SYON

Maltepe Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel 襤letmecilii program覺n覺n misyonu Turizmalan覺nda bilimsel bilgiler üreterek ulusal ve uluslararas覺 turizm piyasas覺nda en önde yer alan, konusu ile ilgili her türlü donan覺ma sahip, ülkemizde ve dünyada turizmi gelitirmeyi amaçlayan bireyler yetitirmektir.

V襤ZYON

Maltepe Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel 襤letmecilii program覺 küreselleen ve sürekli gelimekte olan bir dünyada turizm gibi insan odakl覺 bir sektörün uzman, yeterli ve donan覺ml覺 insan kayna覺 salamakt覺r. Bu hedef dorultusunda sektörün profesyonelleri ile yak覺n ilikiler kurarak Turizm ve Otel 襤letmecilii Program覺n覺 ça覺n gerekleriyle bütünletirmektir.